KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6318212
nr 631 8212
England, 1800-tal, signerad P Wells 1842, hund med pipa, 43x56 cm. Proveniens: George Hensher (privat)
Kondition: uppfodrad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 29 mars 2010
5.000 kr
3.300 kr
4.000 kr
4.400 kr
5.000 kr
5.300 kr
ledande budet*